karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

metropole500x167

KABAKAS-mvpnnnn

assariotakis500x176

benneto ofi 414x140

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

500x167 garden

ASFALEISKRITI500X176

manolios4800x167

sevensc500x167

terranet500x176

dandaliskentriko-banner-500x176

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

proactive-414-140

autotrack 500X176 2

koumantakis500x176

fimi500x167

fastfitness 500X176 01

winnerkorts

Σφυρίζει τον ΟΦΗ στο Κύπελλο με τον Αρη

29 Nov 2021 Written by

Ο διαιτητής Φωτιάς απο την Πέλλα θα σφυρίξει το παιχνίδι Αρης -ΟΦΗ (Τετάρτη 1/22, 5μμ) της φάσης των 16 του Κυπέλλου Ελλάδος, πρώτο παιχνίδι των δυο ομάδων, καθώς θα υπάρξει και ρεβάνς στο Γεντί Κουλέ.

Ο Αγγελάκης (Μακεδονίας) στο ΑΟΑΝ-Αναγέννηση Καρδίτσας που θα γίνει την Πέμπτη (2/12). Ιστορικό παιχνίδι για τον ΑΟΑΝ, που είναι η μοναδική ομάδα Γ' Εθνικής, που έχει προκριθεί στους 16.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021

17.00: Άρης - ΟΦΗ

Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)

Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

Τέταρτος: Τσετσίλας (Γρεβενών)

VAR: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας), AVAR: Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

19.00: Παναθηναϊκός - ΝΠΣ Βόλος

Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Στεφανής (Καρδίτσας)

Τέταρτος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

VAR: Γκορτσίλας (Μακεδονίας), AVAR: Πάτρας (Μακεδονίας)

17.00: Λεβαδειακός - Ολυμπιακός

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Μωυσιάδης Θ. (Ηπείρου), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Τέταρτος: Γκάμαρης (Αθηνών)

20.15: ΑΕΚ – Κηφισιά

Διαιτητής: Βάτσιος (Δ. Αττικής)

Βοηθοί: Μεϊντάνας (Αχαΐας), Κολλιάκος (Αθηνών).

Τέταρτος: Κατοίκος (Αθηνών)

15.00: Νίκη Βόλου – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

Τέταρτος: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

21.30: ΑΕΛ – ΠΑΟΚ 

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Νιδριώτης (Αθηνών)

Τέταρτος: Περράκης (Αθηνών)

Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου 2021

17.00: Λαμία – Ιωνικός

Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)

Βοηθοί: Μωυσιάδης Β. (Γρεβενών), Σακκάς (Θεσσαλίας)

Τέταρτος: Παπαπέτρου (Αθηνών)

15.00: Άγιος Νικόλαος – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Παγουρτζής (Πειραιά)

Τέταρτος: Τσαγκαράκης (Χανίων).

Read 111 times
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi