karatzis ofi 500x167

lokal-500-176-2019

kortsidakis 500x176 arxontiko

metropole500x167

KABAKAS-mvpnnnn

assariotakis500x176

benneto ofi 414x140

georgia500X176

skai-korts500x176

dandaliskentriko-banner-500x167

ALMYRA2018

stella

500x167 garden

ASFALEISKRITI500X176

manolios4800x167

sevensc500x167

terranet500x176

dandaliskentriko-banner-500x176

vavoulas black-clean 500x167

pastarela-500-176-2019

watercity500x176

proactive-414-140

autotrack 500X176 2

koumantakis500x176

fimi500x167

fastfitness 500X176 01

winnerkorts

Η Μεγάλη Τετάρτη του Εργοτέλη-Mπαίνει στη μάχη των πλέι οφ

22 Apr 2021 Written by

Την Μεγάλη Τετάρτη (28/4), μπαίνουν στην μάχη των πλέι-οφ της Σούπερ Λίγκ 2, ο Εργοτέλης και τα Χανιά.

Ο Εργοτέλης ξεκινάει με τον Διαγόρα στο Παγκρήτιο στάδιο, ενώ τα Χανιά, αγωνίζονται στην Ξάνθη.

Εργοτέλης και Χανιά, μπαίνουν ως αουτσαιντερ στην μάχη για τη δεύτερη θέση, καθώς ο Εργοτέλης είναι στο -5 απο Ξάνθη και Λεβαδειακό που είναι στη δεύτερη θέση, ενώ τα Χανιά στο -6.

Την Μεγάλη Τρίτη 27 Απριλίου, μπαίνει στην μάχη των πλέι-άουτ ο ΟΦΙεράπετρας, με πρώτο παιχνίδι στην Δράμα με τη Δόξα.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα των πλέι-οφ και πλέι άουτ:

ΠΛΕΪ ΟΦ

1η αγωνιστική

Μεγάλη Τετάρτη 28 Απριλίου

Ιωνικός - Λεβαδειακός (15.30 ΕΡΤ3)

Ξάνθη - Χανιά (15.30 ERTSPORTS)

Εργοτέλης - Διαγόρας (15.30 (ERTSPORTS 2)

2η αγωνιστική

Τετάρτη 5 Μαΐου

Χανιά - Ιωνικός (15.30, ERTSPORTS 2)

Διαγόρας - Ξάνθη (15.30 ERTSPORTS)

Λεβαδειακός - Εργοτέλης (15.30 ΕΡΤ3)

3η αγωνιστική

Κυριακή 9 Μαΐου

Ιωνικός - Ξάνθη (14.45 ΕΡΤ3)

Λεβαδειακός - Διαγόρας (14.45 ERTSPORTS)

Εργοτέλης - Χανιά (14.45 ERTSPORTS 2)

4η αγωνιστική

Κυριακή 16 Μαΐου

Διαγόρας - Ιωνικός (14.45 ERTSPORTS 2)

Ξάνθη - Εργοτέλης (14.45 ΕΡΤ3)

Λεβαδειακός - Χανιά (14.45 ERTSPORTS)

5η αγωνιστική

Τετάρτη 19 Μαΐου

Ιωνικός - Εργοτέλης (15.30 ERTSPORTS 2)

Ξάνθη - Λεβαδειακός (15.30 ERTSPORTS)

Χανιά - Διαγόρας (15.30 ERTSPORTS 3)

ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

1η αγωνιστική

Μεγάλη Τρίτη 27 Απριλίου

Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας (15.30 ERTSPORTS)

Τρίκαλα - Α.Ε. Καραϊσκάκης (15.30 ERTSPORTS 2)

Δόξα Δράμας - Ο.Φ .Ιεράπετρας (15.30 ERTSPORTS 3)

2η αγωνιστική

Τρίτη 4 Μαΐου

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή (15.30 ERTSPORTS)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Τρίκαλα (15.30 ERTSPORTS 2)

Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας (15.30 ERTSPORTS 3)

3η αγωνιστική

Σάββατο 8 Μαΐου

Παναχαϊκή - Τρίκαλα (14.45 ERTSPORTS)

Απόλλων Λάρισας - Ο.Φ. Ιεράπετρας (14.45 ERTSPORTS 2)

Δόξα Δράμας - Α.Ε. Καραϊσκάκης (14.45 ERTSPORTS 3)

4η αγωνιστική

Σάββατο 15 Μαΐου

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Παναχαϊκή (14.45 ERTSPORTS 2)

Τρίκαλα - Δόξα Δράμας (14.45 ERTSPORTS)

Απόλλων Λάρισας - Α.Ε. Καραϊσκάκης (14.45 ERTSPORTS 3)

5η αγωνιστική

Τρίτη 18 Μαΐου

Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας (15.30 ERTSPORTS)

Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας (15.30 ERTSPORTS 2)

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Ο.Φ. Ιεράπετρας (15.30 ERTSPORTS 3)

Read 155 times Last modified on Monday, 26 April 2021 17:40
Rate this item
(0 votes)

Νεότερα Άρθρα

liveonyou-livestream

stoixim2019

logo rossetti 300dpi